MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 6903613
nr 690 3613
Jalusiskåp
längd: 45, djup: 37, höjd: 134
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 april 2011
kl 17:27:10
300 kr
1.100 kr
450 kr
550 kr
800 kr